Region Midt-Norge

Telefon: 73 80 73 50
Faks: 73 80 73 60
E-post: midt.norge@hkinorge.no 

26. februar 2014

Ansatte:
Frøydis Elnan,  regionkontorleder
Tlf. 906 78 964
froydis.elnan@hkinorge.no 

Siri R. Fossum, regionsekretær
Tlf. 902 02 481
siri.fossum@hkinorge.no 

Frode Olsen, regionsekretær
Tlf. 481 46 890
frode.olsen@hkinorge.no 

Bodil Stokke, regionsekretær
Tlf. 476 77 011
bodil.stokke@hkinorge.no 

Rune Solli, organisasjonsmedarbeider
Tlf. 948 03 367
rune.solli@hkinorge.no 

Mona Bjørn, organisasjonsmedarbeider
Tlf. 924 45 492
mona.bjorn@hkinorge.no 

Jorun Rognan, kontorsekretær
Tlf. 73 80 73 55
jorun.rognan@hkinorge.no 

Trine Therese Opdahl, kontorsekretær
Tlf: 979 9 1927
trine.therese.opdahl@hkinorge.no