Region Nord-Norge

Telefon: 77 60 30 60
Faks: 77 60 30 65
E-post: nord.norge@hkinorge.no 

26. februar 2014

Ansatte:

Merethe Johansen, regionskontorleder
Tlf. 918 31 394
merethe.johansen@hkinorge.no 

Roger Johansen, regionsekretær
Tlf. 930 23 839
roger.johansen@hkinorge.no 

Marius Nilsen, regionsekretær (permisjon til 1.7.2017)
Tlf. 994 03 623
marius.nilsen@hkinorge.no 

Stig Strande, regionsekretær - vikar
Tlf. 414 57 829
stig.strande@hkinorge.no

Bente Wik, kontorsekretær
Tlf. 979 91 650
bente.wik@hkinorge.no 

Laila Vassnes Mathiassen, kontorsekretær
Tlf. 979 91 930
laila.vassnes.mathiassen@hkinorge.no 

Bodøkontoret:
Morten Nordal, regionsekretær
Tlf. 900 55 962
morten.nordal@hkinorge.no