Region Øst

Telefon: 23 06 11 86
Faks: 23 06 11 38
E-post: ost@hkinorge.no 

26. februar 2014

Ansatte:

Bente L. Tandberg, regionkontorleder
Tlf. 918 59 262
bente.tandberg@hkinorge.no 

Kjetil Neskvern, assisterende regionkontorleder
Tlf. 911 51 012
kjetil.neskvern@hkinorge.no 

Kristin Olavesen, regionsekretær
Tlf. 918 10 137
kristin.olavesen@hkinorge.no 

Ann Suade Garcia, regionsekretær
Tlf. 913 40 891
ann.suade.garcia@hkinorge.no 

Samra Akhtar, regionsekretær
Tlf. 904 17 679
samra.akhtar@hkinorge.no 

Nina Skranefjell, regionsekretær 
Tlf: 958 85 967
nina.skranefjell@hkinorge.no 

Annar Bakken, regionsekretær
Tlf. 954 88 856
annar.bakken@hkinorge.no 

Jørn Kristensen, regionsekretær
Tlf: 453 91 484
jorn.kristensen@hkinorge.no 

Linn Andersen, regionsekretær
Tlf: 926 95 675
linn.andersen@hkinorge.no 

Siri Møllendal, organisasjonsmedarbeider
Tlf. 484 21 015
siri.mollendal@hkinorge.no 

Gøril Hasledal, kontorsekretær
Tlf: 979 91 670
goril.hasledal@hkinorge.no 

Toril Skaug, kontorsekretær
Tlf. 23 06 11 86
toril.skaug@hkinorge.no 

Inger-Lise Holm, kontorsekretær
Tlf. 979 91 669
inger-lise.holm@hkinorge.no 

 

Fredrikstadkontoret:
Grethe Berntsen, regionsekretær
Tlf. 901 33 115
grethe.berntsen@hkinorge.no 

Lise Gundersen, organisasjonsmedarbeider
Tlf. 941 43 677
lise.gundersen@hkinorge.no