Region Østlandet Sør

Telefon: 33 30 04 80
Faks: 33 30 04 81
E-post: ostlandet.sor@hkinorge.no 

26. februar 2014

Ansatte:

Lena Reitan, regionkontorleder
Tlf. 902 23 346
lena.reitan@hkinorge.no

Knut V. Hansen, regionsekretær
Tlf. 906 74 308
knut.v.hansen@hkinorge.no 

Inger Køhn, regionsekretær
Tlf. 412 79 805
inger.kohn@hkinorge.no 

Marius Sveinung, regionsekretær
Tlf. 911 98 736
marius.sveinung@hkinorge.no

Marit Olsen, organisasjonsmedarbeider
Tlf. 909 23 128
marit.olsen@hkinorge.no 

Morten Persson Selstad, organisasjonsmedarbeider
Tlf. 481 38 681
morten.persson.selstad@hkinorge.no 

Berit Apalen, kontorsekretær
Tlf. 33 30 04 80
berit.apalen@hkinorge.no