Forhandlingsavdelingen

Ansatte:

Hanne Nordkild Skjønsberg, leder
Tlf. 482 03 612
hanne.nordkild.skjonsberg@hkinorge.no

Ruth Lindberg, faglig adm.sekretær
Tlf. 906 85 457
ruth.lindberg@hkinorge.no 

Bodil H. Andersen, faglig sekretær
Tlf. 957 01 569
bodil.andersen@hkinorge.no 

Sissel Weholdt, faglig sekretær
Tlf. 901 74 958
sissel.weholdt@hkinorge.no 

Kjetil Andersen, faglig sekretær
Tlf. 901 98 514
kjetil.andersen@hkinorge.no 

Kjell Finvåg, faglig sekretær
Tlf. 906 85 955
kjell.finvag@hkinorge.no 

Samra Akhtar, faglig sekretær
Tlf. 904 17 679
samra.akhtar@hkinorge.no 

Espen Strandhus, faglig sekretær
Tlf. 918 27 714
espen.strandhus@hkinorge.no

Medina Mahic, juridisk rådgiver
Tlf. 988 23 538
medina.mahic@hkinorge.no 

Marit Gjelsvik, økonom
Tlf. 976 17 016
marit.gjelsvik@hkinorge.no 

Geir Tegler, organisasjonssekretær
Tlf. 400 11 511
geir.tegler@hkinorge.no

Silje Kjellesvik Norheim, prosjektleder Bransjeprogram i HK
Tlf. 913 01 817 
silje.kjellesvik.norheim@hkinorge.no

Trine Brathovde, tariff-/saksarkiv
Tlf. 924 02 351
trine.brathovde@hkinorge.no 

Heidi Heggen, kontorsekretær
Tlf. 979 91 665
heidi.heggen@hkinorge.no