Region Østlandet Sør

Telefon: 33 30 04 80
E-post: ostlandet.sor@hkinorge.no 

26. februar 2014

Ansatte:

Renate Klopp, regionkontorleder
Tlf. 918 48 673
renate.klopp@hkinorge.no

Inger Køhn, regionsekretær
Tlf. 412 79 805
inger.kohn@hkinorge.no 

Marius Sveinung, regionsekretær
Tlf. 911 98 736
marius.sveinung@hkinorge.no

Dan Rugsveen, regionsekretær
Tlf. 454 24 214
dan.rugsveen@hkinorge.no 

Adrian Miller-Moss, organisasjonsmedarbeider
Tlf. 979 57 454
adrian.miller-moss@hkinorge.no

Berit Apalen, kontorsekretær
Tlf. 33 30 04 80
berit.apalen@hkinorge.no 

Heidi Dahl, kontorsekretær
Tlf. 979 91 653
heidi.dahl@hkinorge.no